رد کردن لینک ها

ضد یخ بتن

اشتراک گذاری

ضد یخ بتن

ضد یخ فاقد یون کلراید✔ ، مخصوص تولید بتن مرغوب و استقرار در هوای سرد و معتدل که به بتن تازه اختلاط و ملات‌های پایه سیمانی اضافه می‌شود و باعث تسریع در زمان گیرش اولیه سیمان و کاهش دمای انجماد رطوبت ساختار بتن می‌شود.

ضد یخ بتن فاقد کلراید

بتن در درجه حرارت‌های پایین و یخبندان، تحت تاثیر دو اثر زیان آور قرار می‌گیرد که باید از بروز این اثرات جلوگیری به عمل آید.

1)اگر دمای بتن تازه به زیر نقطه انجماد برسد، آب اختلاط در بتن یخ بسته و انبساط حامل باعث آسیب دیدگی بتن خواهد شد، و آن را غیر قابل استفاده می‌سازد. حتی بعد از آنکه بتن سخت شد، هنوز امکان یخ‌زدگی و آسیب دیدگی وجود دارد. بخصوص اگر سن بتن کم بوده و مقاومت چندانی را کسب نکرده باشد. به هر حال، در تمام موارد بتن ریزی ثابت شده که اگر مقاومت بتن به حدود 5N/mm2 برسد، می‌تواند در مقابل نیروهای منبسط پذیر آب در بتن یخزده، مقاومت کند. برای بیشتر مخلوط های بتن، این مقاومت بحرانی از حدود 48 ساعت در دمایی بیش از 5 درجه سانتیگراد به دست می‌آید.

2)بعد از آنکه مقاومت بتن به حدود 5N/mm2 رسید، دمای کم سبب می‌شود تا کسب مقاومت بیشتر به کندی صورت گیرد. کسب مقاومت بتن 25N/mm2 در دمای 2درجه سانتیگراد، کمتر از نصف مقاومت بتن مشابه است که در معرض درجه حرارت 20درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد، این اختلاف مقاومت به مدت چندین هفته باقی می‌ماند.
Vand Antifreeze NCA – ضد یخ بتن وندشیمی مایع افزودنی تسریع کننده گیرش در هوای سرد ✔فاقد کلراید، مخصوص تولید بتن مرغوب و استقرار در هوای سرد و معتدل می باشد.

ضد یخ بتن وندشیمی موجب تسریع در گیرش سیمان می گردد، در نتیجه قبل از آنکه آب موجود در بتن اجازه یخ زدن پیدا کند عمل هیدراتاسیون صورت می پذیرد ، همچنین این موضوع موجب افزایش گرمای حاصل ازهیدراتاسیون شده و دمای داخلی بتن بالا می رود.

ضد یخ بتن
یکی از محصولات وندشیمی ساختمان ضد یخ بتن است.

ضدیخ بتن ، موجب کاهش نقطه انجماد رطوبت باقیمانده درون لوله های مویینه Capilary Porze بتن تازه سخت شده می گردد و دوام بتن را در ساعات اولیه استقرار در مقابل یخبندان می افزاید.

بازگشت به بالای صفحه
Call Now Buttonتماس با واحد فروش و مشاوره