رد کردن لینک ها

Policy

سایت وندشیمی ساختمان با رویکرد حفظ و احترام به حقوق اطلاعات مشتریان و کاربران خود سیاست حفظ حریم شخصی را به صورت زیر رعایت می کند.

نشانی وب‌سایت ما : https://vandchemie.com.
تلفن های تماس: ۱۳ – ۸۸۷۹۰۹۱۰

حفاظت از اطلاعات
اطلاعات پست الکترونیک ، تلفن و شماره همراه کاربران صرفا جهت تبادل اطلاع سایت با شما عزیزان ذخیره گردیده و این اطلاعات در اختیار سرویس های تبلیغاتی و اشخاص حقیقی قرار نخواهد گرفت.
این سایت تابع قوانین و مقررات جاری کشور ایران می باشد.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده ها نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مراجعه کنندگان و مشتریان گرامی در استفاده از سیستم را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ها
هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات در بخش تماس با ما و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم
آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه مورد استفاده قرار میگیرد.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

 

بازگشت به بالای صفحه
تماس با واحد فروش و مشاوره