رد کردن لینک ها


هر دانشجو، یک نماینده شرکت وند شیمی ساختمان

دانشجوی گرامی با سلام و احترام:

شرکت وندشیمی ساختمان در راستای ارتباط صنعت و دانشگاه در نظر دارد جهت ایجاد انگیزه، درآمدزایی، آموزش حین کار و بسط و گسترش فعالیت های خود در سراسر کشور فقط از میان دانشجویان فعال و با انگیزه تعداد ۳۰ نفر را بصورت دورکاری و پاره وقت بعد از قبولی در آزمون، جذب نماید.

 

شرایط همکاری:

۱٫داشتن علاقه و تمایل در زمینه فروش محصولات شیمیایی ساختمان
۲٫شرکت در آزموزشهای اولیه مربوط به محصولات تولیدی و نیر آموزش ابتدایی بازاریابی و فروش.
۳٫معرفی پروژه های در حال اقدام از سراسر کشور(با حفظ منطقه جغرافیایی)

 

مزایا:

۱٫شرکت وندشیمی ساختمان کلیه موارد مربوط به آموزش ضمن خدمت متقاضیان همکاری در ارتباط با محصولات شرکت،فرآیند فروش و موارد مربوط به صنعت مواد شیمیایی ساختمان کشور را بصورت رایگان در اختیار دانشجویان مزبور می‌گذارد.

۲٫کلیه پشتیبانی های لازم در ارتباط با اعزام کارشناس فنی(در صورت نیاز)، مباحث فنی، تجربی، ساختاری و همچنین ارسال کاتالوگ و سایر موارد مرتبط در اختیار دانشجویان گرامی قرار خواهد گرفت.

۳٫در صورت معرفی، پیگیری، فروش و وصول مطالبات در ارتباط با پروژه های در حال ساخت و در نهایت از کل مبلغ فروش خالص، درصدی را بعنوان حق الزحمه و پاداش برای دانشجویان گرامی در نظر گرفته خواهد شد.

 

درپایان ضمن آرزوی موفقیت و بهروزی برای یکایک دانشجویان محترم از متقاضیان گرامی خواهشمند است در صورت تمایل  به همکاری، هرگونه سوالی را با مدیریت فروش شرکت وندشیمی ساختمان مستقر در طبقه دوم همین ساختمان و یا با شماره تلفن های ۱۳-۸۸۷۹۰۹۱۰ مطرح نمایند و این شرکت را در جهت اشاعه فعالیت های خود از نقطه نظرات خویش بهره مند سازند.

 

با تشکر

شرکت وند شیمی ساختمان

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه
تماس با واحد فروش و مشاوره