رد کردن لینک ها

شرکت وندشیمی ساختمان از سال ۱۳۶۲ به مدت 35 سال در زمینه مشاوره تکنولوژی بتن، تولید و عرضه مواد شیمیایی به ویژه افزودنی‌های بتن و مواد شیمیایی صنعت ساختمان فعالیت می نماید.

شرکت وندشیمی ساختمان، ورود خود را به بازار صنعت شیمیایی ساختمان در کشور از طریق ۵ سال نمایندگی شرکت سیکا سوئیس SIKA، آغاز نمود و سپس در توسعه دانش، نو آوری و تکنولوژی و آموزش مهندسین، دانشجویان و دست اندرکاران صنعت ساختمان بنا نهاد و در کنار تولید، همواره به امر آموزش، ترویج فرهنگ استفاده از افزودنی ها و ارائه و نشر آخرین دستاوردهای علمی به دانش پژوهان و متخصصین این رشته پرداخته است. طی این مدت شرکت وندشیمی توانسته، ضمن ارائه محصولات خود با بالاترین کیفیت، با حضور فعال و مستمر و همچنین با ارائه مشاوره های فنی توسط کادر مهندسان تعلیم دیده، مجرب و کارآزموده ، جایگاهی بسیار مناسب در بین جامعه مهندسان و سازندگان کشور بدست آورده است و همواره به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان در سطح کشور محسوب می شود.

شرکت وندشیمی ساختمان مدت 27 سال است که روش نوین JTM (تولید بر اساس سفارش روز) را به عنوان جایگزین روش های سنتی تولید انبوه برای انبار کردن استفاده می نماید. در این روش، تولید بر اساس سفارش روز مشتریان و مشترکین، به صورت محصول منطبق با سفارش به مصرف کننده عرضه می‌شود. در این روش همواره با ارایه نمونه محصولات به مصرف کننده این فرصت داده می شود تا ضمن آزمایش نمونه، محصولات را از نزدیک و قبل از خرید در عمل تجربه نمایند .

تولید ملی ، با تفکر بین المللی امکان پذیر است.

بخشی از فعالیت های آموزشی، انتشاراتی، مشاوره ای، فنی، اجرائی و تولیدی شرکت وند شیمی ساختمان

  • چاپ و تدوین نشریه، كتب و جزوات تخصصی متعدد از سال 1375
  • نماینده تولیدی شرکت سیکا سوئیس (SIKA) در ایران از سال 1369 تا 1375
  • اجرای تعمیرات و آب بندی مخازن آب و سدها با روشهای ابتكاری و منحصر به فرد
  • معرفی و عرضه افزودنی های نوین در حیطه نانو تكنولوژی و فوق روان كننده های نسل جدید
  • توسعه دهنده و فرهنگسازی در صنایع مصرف پودر میکروسیلیکا از سال 1372 برای اولین بار در ایران و اولین تولیدکننده ژل میکروسیلیکا از سال ۱۳۷۷ در ایران:

با استفاده از تکنولوژی و اطلاعات شرکت(ELKM) الکـم نروژ اولیـن تولید کننده ژل میـکروسیلس به ثبت رسیده در آمریکا سال (۱۹۸۰) : مفتخر به ساخت ژل میکروسیلیـکا با آمیخته ای از روان ساز و فوق روان ساز و افزودنی های آب بند مختلف و پیشنهاد آن به دانشجویان و مهندسیـن مشاور و شرکت های ساختمانی در سطح کشور و صادرات آن به کشورهای همجوار.

  • مشارکت در تاسیس موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال 1390
  • عضو فعال موسسه بین المللی بتن آمریکا (ACI) به مدت 20 سال در ایران
  • کانال آموزش – ارتباط صنعت با دانشگاه از سال 1376 تا کنون
  • همکاری در تدوین استانداردهای ملی کشور
برخی از پروژه های انجام شده

وندشیمی ساختمان در سه زمینه پیشگام و پیشرو است:
۱) در زمینه تولید، با بهبود بخشیدن کیفیت محصولات و عملکرد آنها
۲) در زمینه مدیریت هزینه ها و ارائه خدمات مشاوره ای
۳) پیشرو در ایجاد ارتباط نزدیک و همسو با نیاز مشتریان
ما همواره از طریق نیاز سنجی و ارتباط با مشتریان از نیاز مشتریان خود مطلع می‌شویم و تولیدمان را براساس رفع نیازهای آنها فرموله می نماییم.
به همت مدیران همدل و سعی و کوشش پرسنل مجموعه، این شرکت توانسته است خط تولید خود و سه محصول فوق روان کننده NSF، روان کننده N75 و روان کننده دیرگیر R34 را مطابق با استاندارد ملی ۲۹۳۰ تولید و آن را به جامعه مهندسین عرضه نماید، در این راستا گواهینامه بین المللی استاندارد (ISO)، سری ISO 9001 (مدیریت کیفیت)، سری ISO 14001 (مدیریت زیست محیطی) و سری OHSAS 18001 (مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای) را اخذ نماید .

کانال آموزش ارتباط صنعت با دانشگاه وندشیمی ساختمان :
شرکت وندشیمی ساختمان از سال ۱۳۷۶ تا کنون، 21 دوره کلاس های آموزشی “کانال آموزش –ارتباط صنعت با دانشگاه” را برای دانشجویان منتخب معرفی شده از دانشگاه های سراسر کشور بطور رایگان برگزار نموده است تا به سهم خود خدمتی ناچیز در ارتقاء دانش فنی و کاربردی تکنولوژی بتن بنماید .
دوره های رایگان آموزش دانش تـئوری، تعلیم و مهارت سنجی “کانال آموزش-ارتباط صنعت و دانشگاه” از سال ۱۳۷۵ در راستای اتحاد و انسجام دو حوزه صنعت و دانشگاه بعنوان دوبال یک پرنده با حمایت و پشتیبانی همه جانبه شرکت وندشیمی ساختمان و با مشارکت مرکز تحقیقات بتن”متب” ، دانشگاه علوم و توسعه پایدار آریا و ۳۳ شرکت معتبر داخلی و خارجی با امضاء توافقنامه ای به همکاری پرداخته و واحد آموزشی وندشیمی ساختمان هر ترم با برگزاری یک آزمون ورودی بین دانشگاه های سطح کشور اقدام به پذیرش دانشجویان رشته عمران نموده و به مدت دو ترم در زمینه های مختلف آموزش های لازم را ارائه می دهند .

سیکا سوئیس

نماینده شرکت سیکا سوئیس (SIKA) در ایران و تولید کننده مواد افزودنی طبق فرمولاسیون شرکت سیکا از سال ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۵
اجرای تعمیرات و آب بندی مخازن آب و سدها با روشهای ابتكاری و منحصر به فرد پیاده سازی تكنولوژی نوین اجرای سازه های بتنی بدون قالب بندی معرفی و عرضه افزودنی‌های نوین در حیطه نانو تكنولوژی و فوق روان كننده‌های نسل جدید

 

چاپ اولین نشریه فنی و تخصصی وند شیمی ساختمان از سال ۱۳۷۵:
این نشریه هم اکنون در تیراژ ۵۰۰۰ ~ ۱۰۰۰۰ نسخه منتشر و به صورت رایگان در كشور توزیع می گردد. نشریه حاوی مقالات تخصصی در زمینه مشكلات روز تكنولوژی بتن است. در این نشریه همچنین از مقالات مؤسسه بین المللی بتن آمریکا ACI استفاده می‌گردد و علاقمندان و طرفداران بسیاری را در سراسر كشور دارد.

ایجاد صدای مشاور جهت پاسخگویی سریع به سؤالات مخاطبین:
این فعالیت ها به آموزش و باز آموزی مهندسین و تكنسین ها در كارگاهها و پروژه های مختلف عمرانی كشور خلاصه نشده و در بخشی دیگر این شركت اقدام به تأسیس صدای مشاور نمود تا بصورت روزانه از طریق تماس تلفنی و بصورت ۲۴ ساعته از طریق وب سایت وندشیمی آماده پاسخگویی به سؤالات، مشكلات و مشاوره با دست اندركاران صنعت ساختمان در اقصی نقاط كشور باشد.
چاپ و تدوین كتب و جزوات تخصصی متعدد
ارایه فیلم‌های آموزشی تخصصی و روش استفاده از محصولات در وب سایت: www.BetonTV.net
همکاری و مشارکت بعنوان اسپانسر اصلی در برگزاری دوره های آموزشی و ارائه گواهینامه‌های (ACI)

همکاری در تدوین استانداردهای ملی کشور
مشارکت دربرگزاری همایش های سالانه موسسه بتن آمریکا (ACI) از سال ۱۳۷۶ و حضور فعال در 20 همایش سالیانه
عضو موثر و فعال در تشکیل انجمن صنفی تولید کنندگان مواد شیمیایی صنعت ساختمان از ۱۳۸۶ (عضو هیئت موسس و هیئت رییسه سابق انجمن)
عضو فعال موسسه بین المللی بتن آمریکا (ACI) به مدت 20 سال در ایران
مشارکت فعال در مسابقات دانشجویی با مقاومت بالا و ارایه راه کار و نمونه های رایگان به دانشجویان در طی مدت ۱9 سال گذشته.

توسعه دهنده و فرهنگسازی در صنایع مصرف پودر میکروسیلیکا از سال ۱۳۷۲ برای اولین بار در ایران:
از سال ۱۳۷۲ زمان شروع به تولید شرکت فروآلیاژ ایران به مدت ۱۳ سال نماینده ، عامل فروش و توسعه دهنده مصرف پودر میکروسیلیکا از طریق ارائه نمونه رایگان به دانشجویان و شرکتهای ساختمانی در سطح کشور .

پودر میکروسیلیس
اولین تولیدکننده ژل میکروسیلیکا از سال ۱۳۷۷ در ایران :
با استفاده از تکنولوژی و اطلاعات شرکت ELKM ـ الکم نروژ (اولین تولید کننده ژل میکروسیلس به ثبت رسیده در آمریکا سال ۱۹۸۰): مفتخر به ساخت ژل میکروسیلیکا با آمیخته ای از روان ساز و فوق روان سازهای مختلف و پیشنهاد آن به دانشجویان و مهندسین مشاور و شرکتهای ساختمانی در سطح کشور و صادرات آن به کشورهای همجوار.

 

مشارکت در تاسیس موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سال ۱۳۹۰:

دانشگاهی آینده نگر و از نسل دوم که با همکاری مرکز تحقیقات بتن و مرکز رشد شرکت وندشیمی ساختمان به منظور آفرینش و آموزش دانش تئوری ، تعلیم مهارت های فنی کاربردی به روز و پرورش استعدادهای دانشجویان و علاقمندان به رشته عمران بعنوان متخصصان و رهبران نسل آینده کشور با هدف پژوهش ، تکنولوژی، تدوین استانداردهای مالی و بین المللی.

شرکت وندشیمی ساختمان در طی سه دهه همواره با آخرین تکنولوژی روز دنیا و همتراز با تولید کنندگان نمونه جهان با شعار (وندشیمی ساختمان پلی به سوی آینده، تخصص ما تعهدی برای آینده) در خدمت پیشبرد اهداف جامعه مهندسین کشور عزیزمان ایران است و با کادری مجرب و متخصص آمادگی دارد در هر زمان و مکان در کنار شما مهندسین محترم قرار گیرد و ضمن اجرای نمونه محصولات خود در محل پروژه، نتایج عینی و مستند آن را به مصرف کنندگان خود ارایه نماید تا بدین ترتیب بتوانیم در پیشبرد پروژه های ملی موفق شویم.

بازگشت به بالای صفحه
تماس با واحد فروش و مشاوره